O Mandale

Aby som tomu dal správnu mieru, tak Mandala ako taká nie je len umelecké dielo . Je to energia univerza, všetkého a všetkých čo je.

Je to obraz podstaty multidimenzie, ktorá je stvárnená na 2D (papier) :D ..... Niektoré sú naozaj nenakreslitelné :D Pôsobia ako homeopatikum .... ako alternatívna medicína na ktorú sa obracia stále viac ľudí (asi preto, že súčasná medicína je brak udržujúci človeka iba pri živote)

Mandala Vám zmení život od základu.....Zlepší zdravie, alebo prestanete brať lieky, nájdete si partnera, zmeníte pohľad na svet - problém-peniaze-existencia-bývanie- a mnoho iných... Viac menej človek, ktorý si nechá nakresliť Mandalu, je odhodlaný zmeniť niečo vo svojom živote a to že ju má mu pomôže uskutočniť tento cieľ.

Musím pripomenúť, že naše myšlienky sú obrazom života, ktorý žijeme. Mandala umocňuje tieto myšlienky a pridáva im energiu. Preto a aj pozitívna zmena myslenia je pozitívum pre Váš život.

Niečo málo zo zákulisia...

Dielo je tvorené podla požiadavie a to na papier, alebo na plátno, Podla druhu podkladu sa vyberajú aj pomôcky. (od ceruziek, pasteliek, tempera, vodovky, akryl, trblietky a iné). Pravítko, kružidlo a uhlomer sú súčasťou tvorby. Podla druhu, techniky a náročnosti zodpovedá aj čas vyhotovenia.

Možnosti : osobná, partnerská, harmonizačná do priestoru,atď... Alebo len tak, pre vlastné potešenie očí či ducha, alebo ozvláštnenie prostredia.

Cena vyhotovenia mandaly je individuálna, vždy prispôsobená vašim aktuálnym možnostiam.

Nikoho neodmietnem kvôli peniazom.

Ak túžite po mandale, napíšte mi, dohodneme sa.

V cene nie je zahrnuté aj poštovné a balné.