Autor:
Autor

Martin Zezula

...obrazy, ktoré liečia.

Niečo o autorovi: Tvorba mandál mu otvorila cestu k sebe samému, pomohla mu vrátiť sa k tvorivosti a stavu radosti v duši. Na základe osobnej skúsenosti s mandalami sa pred troma rokmi rozhodol naplno sa venovať mandalám ako prostriedku liečenia, harmonizácie a posilnenia darov a talentov, ktoré každý v sebe má ukryté.

Každý túžime po radosti, naplnení, celistvosti a osobnom úspechu, a to všetko cez tvorbu alebo prácu s mandalmi môžeme dosiahnuť. Mandala je kľúčom k sebe samému. Je to liečivý aj estetický obraz, ktorý pomáha pri riešení fyzických, psychických a psychosomatických obtiaží. Tvorba a vymaľovávanie mandál je skvelý prostriedok autoterapie pre deti aj dospelých. Práca s mandalami rozvíja schopnosť sústredenia, podporuje spracovanie emócií a blokov na všetkých úrovniach a spúšťa proces sebaliečenia.

Tvorí jedinečné, ručne maľované mandaly, vytvorené presne na danú tému, ktorú potrebujete v sebe vyriešiť. Možnosti sú neobmedzené : Osobná, vzťahová, rodinná, mandala pre harmóniu a ochranu domova, liečivá mandala pre telo a dušu, mandala podporujúca tvorivosť, podnikanie, mandaly k sviatkom a výročiam – narodeninová, životné jubileá, výročia svadby.

V jeho galérii za posledné tri roky pribudlo vyše 500 kusov mandál. Pre všetkých, ktorí hľadajú posun v osobnom živote je práca s mandalami najrýchlejším spôsobom rastu, liečenia a návratu k vnútornej harmónii.

V ponuke má aj možnosť mandala workshopu, počas ktorého si vytvoríte vlastnú mandalu, alebo tvorivé, terapeutické stretnutia pre deti aj dospelých pomocou liečivého potenciálu mandál.